KOVÁŘSKÉ SONÁTY 2021 KAMENEC JILEŠOVICE

DĚTI SI HRAJÍ!

KOVÁŘI MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE,

VÁS TÍMTO CO NEJSRDEČNĚJI ZVOU,

letos již na osmý ročník KOVÁŘSKÝCH SONÁT, kde se během dvou dnů u kovadlin prostřídá na několik desítek kovářů, kteří předvedou svoji uměleckou kovářskou tvořivost na letošní  téma SVĚTLO. Navíc můžete vidět výrobu kovaných SLUNEČNÍCH HODIN nebo ECHOLOKÁTORU. Nejlépe bude, když se přijedete podívat. POZOR, a to na úplně nové místo:

KAMENEC JILEŠOVICE!

Děti opět zažijí dny plné zábavy, kterými je provedou mistři kovářského řemesla, vyzkouší si práci kováře, podkováře a měditepce. Odnesou si své vlastní výrobky vytepanou měděnou misku, vykovaný hřebík a navíc si zasoutěží v několika dovednostních disciplínách. Dostanou spoustu dárků a hlavně si odnesou spoustu zážitků. A MOŽNÁ, bude mít štěstí vyzkoušet si vykovat hřebík i dospělák.

TĚŠÍME SE NA VÁS NA SONÁTÁCH!

7. 8. 2021      09.00h  –  21.00h

8. 8. 2021      09.00h  –  17.00h

AKCE JE PODPOŘENA DOTACÍ Z ROZPOČTU

MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE PRO ROK 2021 A STATUTÁRNÍM MĚSTEM OPAVA.

VÍCE NA WWW.KOVARSKESONATY.CZ NEBO WWW.KOVARIMSK.CZ

Last modified: 13. 7. 2021