Oficiální stránky obce Sudice

III. ročník

O putovní pohár Reného Vitáska - 13. září 2008

Tak jako každý rok, tak i v letošním roce proběhl v areálu naší střelnice v Sudicích střelecký závod, a to již III. ročník o putovní pohár René Vitáska.

I když je letos počasí velice vrtkavé vyšlo nám krásné počasí. Oproti loňskému roku se závodu zúčastnilo více střelců, což nás potěšilo. Střelecké závody proběhly ku prospěchu všech zúčastněných. Někteří si přijeli zastřílet a porovnat si síly s druhými a někteří si přijeli popovídat s kamarády, které celý rok neviděli. Celý závod se nesl v přátelském duchu. V letošním roce nás všechny překvapil svou specialitou člen naší ZO Libor Návrat, a to vynikajícími steaky, za jeho obětavost mu tímto děkujeme.

Samotného závodu se zúčastnilo i několik spoluobčanů ze Sudic. Tito získali další životní zkušenost a mohli si na vlastní kůži vyzkoušet, že střelectví není jen o střílení, ale zahrnuje v sobě i fyzickou a psychickou zdatnost.

Zahájení samotného závodu byl přítomen starosta obce Sudice, Petr Halfar, kterému touto cestou děkujeme za to, že si na nás udělal chviličku a poctil nás svojí návštěvou.

Letos byl závod o to slavnostnější, protože se na nás přijela podívat celá rodina Reného a jejich zástupce v závěru závodu předal ceny vítězům. Tak jako každým rokem jsme předali rodině Reného kytici na jeho hrob se vzpomínku na něj. Rovněž touto cestou děkujeme rodině Reného, že si udělali chviličku, v tom dnešním uspěchaném světě a přijeli se na nás podívat.

Děkujeme všem sponzorů, kteří nám umožnili zajistit hodnotné ceny pro vítěze.

Ve spodní části tohoto příspěvku můžete shlédnou několik fotografií z průběhu závodu.

Těšíme se na Vás i v příštím roce v měsíci září s pozdravem členové, střeleckého klubu Sudice.

Zde můžete shlédnout video :http://www.crtv.cz/

 

Skip to content