Oficiální stránky obce Sudice

VII. ročník

O putovní pohár Reného Vitáska, který se konal 15.9.2012 na střelnici v Sudicích

Dne 15. září 2012 v 9:45 hod. byl po seznámení s pravidly zahájen další již VII. ročník střeleckého závodu, Memoriál René Vitáska. Jako jednou z podmínek dobré nálady a hezkého prožitku je počasí které se vydařilo, protože s ohledem na dva víkendy zpět, kdy pršelo nám svítilo sluníčko.

V loňském roce byl na prvním místě a rovněž jako absolutní vítěz Lubomír Šimek ze Suchých Lazců. V letošním roce se na prvním místě a jako absolutní vítěz umístila Petra Šimková, která jak jsme zjistili, je jeho manželka. Jak je vidět manželé Šimkovi se nechtějí poháru jen tak lehce vzdát a myslíme si, že si na pohár zvykli, akorát s tím, že bude umístěn na jiné poličce. Paní Petře k vítězství blahopřejeme a rovněž jí a jejímu manželovi přejeme krásný pobyt na hotelu Bahenec.

Tak jako loni, tak i letos, touto cestou děkujeme manželům Hradilovým, kteří naší organizaci poskytují poukaz na víkendový pobyt pro dvě osoby což je krásná a hodnotná cena pro vítěze.

Děkujeme touto cestou i manželům Vitáskovým, kteří si na nás udělali chviličku a navštívili nás.

V neposlední řadě děkujeme panu starostovi Sudic, že si našel chvilku a zúčastnil se jak samotného zahájení závodu, tak předání cen vítězům. Rovněž děkujeme za vstřícnost při zajišťování závodů.

S ohledem na zaneprázdněnost kameramana ČRTV není v letošním roce pořízen video záznam.

Průběh závodu můžete zhlédnout na několika fotografiích pod tímto článkem.

Samotného závodu se zúčastnilo 27 střelců v kategoriích, muži, ženy což je o 3 více. Co se týče kategorie ženy, tak té se zúčastnily pouze dvě ženy.

Kategorie MUŽI :
1 místo Jiři Popek Dolní Benešov 260 bodů
2 místo Josef Obrusník Píšť 257 bodů
3 místo Lubomír Šimek Suché Lazce 253 bodů
Kategorie ŽENY : 1 místo Petra Šimková Suché Lazce 267 bodů
2 místo Tereza Otlíková Chlebičov 137 bodů

Všem, kteří uspěli gratulujeme a těšíme se na další závody.

 

Skip to content