Oficiální stránky obce Sudice

Pohár starosty obce XII

XII. ročník střeleckých závodů O putovní pohár starosty obce Sudice, který se konal 14. 5. 2016 na střelnici v Sudicích

Na tomto se odrazila samotná účast střelců, kdy se jich dostavilo jen 16 z toho byly dvě ženy a jedna juniorka.

Opět je polovina měsíce května a začínají přípravy na střelecké závody o Putovní pohár starosty obce Sudice. V noci na sobotu a ještě ráno vydatně pršelo a bylo zataženo. Samotnou přípravu provázeli komplikace s obsazením jednotlivých funkcí rozhodčích a pomocného personálu. Nakonec se vše povedlo zajistit, aby nebyl narušen průběh závodů.

V loňském roce obhájil a vyhrál putovní pohár Miroslav Kyčerka. Letos jak je ve spodní části článku v tabulce výsledků vidět, opět Miroslav útočí na získání dalšího poháru. Protože pokud v příštím roce opět vyhraje bude pohár jeho.

Panu Kyčerkovi gratulujeme k letošnímu vítězství a držíme palce na příští rok k obhajobě. Vzhledem k tomu, že už má putovní pohár svého majitelem musel pan starosta zakoupit nový.

Co se týče samotné účasti střelců na letošních závodech, tak ta byla velice slabá. Závodu se zúčastnilo jen 12 střelců v kategorii muži a jedna žena v kategorii ženy. Junior se nedostavil žádný.

Zahájení a vyhodnocení závodu byl přítomen pan starosta obce Sudice. Touto cestou mu děkujeme a rovněž děkujeme za nový pohár, poskytnutí upomínkových předmětů a cen.

Jak loni, tak i letos byl průběh závodu zaznamenán kameramanem panem Pečinkou. Tento záznam je možno shlédnou na adrese ZDE. Ve spodní části článku bude na internetu umístěno pár fotografií.

Kategorie :
MUŽI střelecký klub
1 místo Miroslav Kyčerka Hlučín 284 bodů
2 místo David Tesař Hlučín 284 bodů
3 místo Josef Hrbáč Hlučín 283 bodů
Kategorie :
ŽENY: střelecký klub
1 místo Lada Antalová Neplachovice 266 bodů
2 místo
3 místo
Kategorie :
JUNIOŘI : střelecký klub
1 místo
2 místo
3 místo

Všem, kteří uspěli gratulujeme a těšíme se na další závody. S pozdravem členové střeleckého klubu Sudice.

 

Skip to content