Oficiální stránky obce Sudice

IV. ročník

O putovní pohár Reného Vitáska, který se konal 12. 9. 2009 na střelnici v Sudicích

Tak jako každý rok tak i letos proběhl střelecký závod o putovní pohár René Vitáska. Letos to byl již IV. ročník. Ráno to sice nevypadalo s počasím moc valně, ale pak se počasí umoudřilo. Bylo sice pod mrakem, ale střelci byli spokojeni, protože jim sluníčko nevyhovuje.

Letos se sešlo 27 střelců mužského pohlaví a 3 ženy, což je oproti loňskému roku o 7 více. V průběhu samotného závodu se střelci i hosté, a nebylo jich málo, skvěle bavili. K této zábavě přispěly i Liborovy steaky, které si všichni pochvalovali. Ostatně se můžete podívat na fotografie, které zachycují samotnou atmosféru. Pokud budete mít zájem můžete se podívat i na záběry České regionální televize, www. crtv.cz , která byla u toho. Paní redaktorka si sama vyzkoušela jaké to je účastnit se závodu, že střelba není nic lehkého.

Letos jsme měli na závodě jednu raritku a sice, tu, že střelci, který se umístil na posledním místě byl předán diplom společně s finanční částkou ve výši startovného, takže byli všichni spokojení a nikdo nepřišel zkrátka.

Zahájení a vyhodnocení celého závodu byl přítomen pan Halfar, starosta obce Sudice, který si na nás udělal čas a kterému touto cestou děkujeme.

Rovněž byla přítomna rodina Reného Vitáska, kdy pan Hradil předal absolutnímu vítězi víkendový poukaz na hotel Bahenec a vítězům ceny. Jsme rádi, že si na nás udělali chvilku a přijeli se na nás podívat. Touto cestou děkujeme.

Co se týče samotných výsledků, tak jen v krátkosti viz níže :

Kategorie MUŽI :
Absolutní vítěz závodu 1 místo Rudolf Václavík Píšť 260 bodů
2 místo Milan Týn Sudice 244 bodů
3 místo Lubomír Novotný Orlová Lazy 240 bodů
Kategorie ŽENY : 1 místo Martina Václavíková Píšť 232 bodů
2 místo Jana Nemčeková Sudice 169 bodů
3 místo Vendula Pistovčáková Sudice 88 bodů

Všem, kteří uspěli gratulujeme a těšíme se na další závody.

Zde můžete shlédnout video :http://www.crtv.cz/

 

Skip to content