Oficiální stránky obce Sudice

VI. ročník

O putovní pohár Reného Vitáska, který se konal 17.9.2011

Dne 17. Září 2011 v 8:45 hod. byl po seznámení s pravidly zahájen již VI. ročník střeleckého závodu, Memoriál René Vitáska. Počasí bylo překrásné, což napomohlo ke krásnému zážitku. Tak jako v loňském roce tak i letos byl absolutním vítězem Lubomír Šimek ze Suchých Lazců. Pokud se mu v příštím roce podaří opět vyhrát, což mu přejeme, bude putovní pohár v jeho vlastnictví. Protože se jemu a jeho manželce v loňském roce, kdy vyhrál poukaz na víkendový pobyt pro dvě osoby na hotelu Bahenec, velice líbilo měl velkou motivaci závody letos vyhrát.

Touto cestou děkujeme panu Hradilovi a jeho manželce za tuto cenu, kterou nám každoročně poskytují . Panu Halfarovi starostovi obce Sudice touto cestou děkujeme za jeho návštěvu jak při zahájení závodu, tak i při samotném vyhodnocení.

Rovněž využíváme této příležitosti a děkujeme manželům Vitáskovým ,že si udělali na nás chviličku času a přijeli se na nás podívat a samozřejmě i předat ceny .

V letošním roce jsme měli milou povinnost předat panu Ferdinandu Huňkovi, dlouholetému funkcionáři naší organizace, ocenění republikového kolegia, ocenění krajského kolegia a samozřejmě i blahopřání naší organizace za dlouholetou práci ve střeleckém klubu a to v souvislosti s tím, že se dožívá krásných 70- ti let. Touto cestou přejeme hodně štěstí a zdraví do dalších let.

Průběh závodu můžete zhlédnout na několika fotografiích, které jsou pod článkem nebo na internetu na adrese http://www.crtv.cz/

V letošním roce se závodu zúčastnilo 24 střelců v kategoriích, muži, ženy.

Kategorie MUŽI :
Absolutní vítěz závodu 1 místo Lubomír Šimek Suché Lazce 274 bodů
2 místo Rudolf Václavík Píšť 256 bodů
3 místo Jiří Popek Orlová,Poruba 255 bodů
Kategorie ŽENY : 1 místo Alžběta Novotná Orlová Lazy 261 bodů
2 místo Martina Václavíková Píšť 260 bodů
3 místo Petra Šimková Suché Lazce 227 bodů

Všem, kteří uspěli gratulujeme a těšíme se na další závody.

 

Skip to content