Oficiální stránky obce Sudice

Pohár starosty obce VI

VI. ročník O putovní pohár starosty obce Sudice 15. května 2010

V letošním roce a především v měsíci květnu je velice špatné počasí. Neustále prší a najít, nebo jak se říká trefit termín na střelecké závody je otázkou velkého štěstí.

VI. Ročník střeleckých závodů O putovní pohár starosty Sudic proběhl v sobotu dne 15. 5. 2010. V pátek tj. den před konáním závodů celý den pršelo a nebylo nám z toho dvakrát dobře, protože v takovémto počasí je velice špatné něco pořádat. A co se nestalo, v sobotu ráno mírně popršelo a celé dopoledne nespadla ani kapička, ba co více po poledni vysvitlo sluníčko. Závody proběhly v dobré atmosféře, střelci si poměřili síly a vítězové si odnesli hodnotné ceny.

Tak jako vždy celou atmosféru doladily steaky našeho Libora. Touto cestou mu děkujeme za jeho obětavost.

Průběh střeleckých závodů byl zaznamenáván panem Pečinkou, redaktorem CRTV. Pan redaktor si navíc zúčastnil samotného střeleckého závodu, a to společně se svou přítelkyní, která se umístila na III. místě v kategorii žen.

Zahájení závodu se zúčastnil starosta obce pan Halfar, který si na nás našel chvilku. Tímto mu touto cestou děkujeme. Samotného vyhodnocení a předání cen se zúčastnil člen obecního zastupitelstva pan Pavel Plachtzik, kterému rovněž děkujeme.

Jak již bylo uvedeno v předešlých odstavcích tohoto malého článku celý průběh závodů byl zachycen jak fotoaparátem tak kamerou CRTV. Fotografie najdete ve spodní části tohoto článku a samotné záběry můžete shlédnout prostřednictvím adresy :www.crtv.cz

Kategorie :
MUŽI střelecký klub
1 místo Majvelder Ondřej Neplachovice 286 bodů
2 místo Kyčera Miroslav Darkovičky 286 bodů
3 místo Albrecht Milan Hlučín 284 bodů
Kategorie :
ŽENY: střelecký klub
1 místo Vladařová Lenka Neplachovice 283 bodů
2 místo Kořistková Petra Neplachovice 276 bodů
3 místo Vyhlídalová Šárka CRTV 149 bodů
Kategorie :
JUNIOŘI : střelecký klub
1 místo Fleger Ondřej Neplachovice 267 bodů
2 místo Botzián Robin Neplachovice 262 bodů
3 místo Holuša Patrik Bělá 240 bodů

Absolutním vítězem střeleckého závodu se stal Ondřej Majvelder ze střeleckého klubu AVZO Neplachovice. V letošním roce bojovala o putovní pohár Lenka Vladařová, která v předchozích dvou letech byla absolutní vítězkou, ale nepodařilo se jí závod potřetí vyhrát. Snad se jí to podaří příště.

 

Skip to content