Oficiální stránky obce Sudice

Pohár starosty obce VIII

VIII. ročník střeleckých závodů O putovní pohár starosty obce Sudice 12. května 2012

Tak jako každý rok v polovině měsíce května pořádá naše ZO AVZO Střelecký klub Sudice, střelecké závody o putovní pohár starosty. Letos to byl již VIII. ročník.

Počasí nám nepřálo již od samého začátku, velice vydatně pršelo. Byli jsme však velice překvapeni, že s ohledem na nepřízeň počasí se dostavilo 26 střelců.

Tak jako každý rok střílelo se 2 x 15 ran na vzdálenost 50 metrů v kategoriích, muži ženy, junioři.

Průběh střeleckých závodů byl, tak jako každoročně, zaznamenáván panem Pečinkou, redaktorem ČRTV. Samotnou atmosféru a průběh střeleckého závodu je možno shlédnout na internetových stránkách na adrese www.crtv.cz

Pod tímto článkem je umístěno několik fotografií zachycujících některé momenty střeleckého závodu.

Někteří z Vás, kteří tento článek každoročně pročítáte si říkáte, že se každý rok opakujeme. Ale neodpustíme si abychom touto cestou poděkovali za skvělé steaky našeho kolegy Libora, protože letos nezbyl ani jeden. Sportovní přátelé si ze špatného počasí moc nedělali, protože tuto nepřízeň počasí vyvážili těmito skvělými steaky.

Rovněž bychom touto cestou chtěli poděkovat panu starostovi Sudic, za to, že si na nás udělal chvilku času a zúčastnil se vyhodnocení nejlepších střelců a rovněž touto cestou děkujeme za jeho vstřícnost a materiální podporu.

Samozřejmě jsme rádi, že se na nás přijel podívat předseda Republikového kolegia, pan Ivo Michna, kterému touto cestou děkujeme.

Samotné výsledky a umístění jednotlivých střelců jsou umístěny pod tímto článkem.

Kategorie :
MUŽI střelecký klub
1 místo Kyčerka Miroslav SSK Hlučín 289 bodů
2 místo Tesař David SSK Hlučín 287 bodů
3 místo Roman Vladimír SSK Hlučín 286 bodů
Kategorie :
ŽENY: střelecký klub
1 místo Valová Lucie Dukla Plzeň 295 bodů
2 místo Vladařová Lenka Neplachovice 279 bodů
3 místo Grabcová Gabriela Orlová Lazy 268 bodů
Kategorie :
JUNIOŘI : střelecký klub
1 místo Strážnický Pavel SSK Vítkovice 273 bodů
2 místo Aleš Postulka Neplachovice 269 bodů
3 místo Antalová Lada Neplachovice 261 bodů

Jak je vidět z výše umístěné výsledkové tabulky, absolutním vítězem střeleckého závodu se stala Lucie Valová ze střeleckého klubu Dukla Plzeň 0370, která naše střelecké závody navštívila poprvé a stala se absolutním vítězem, k čemuž jí srdečně blahopřejeme.

 

Skip to content