Oficiální stránky obce Sudice

Pohár starosty obce V

V. ročník O putovní pohár starosty obce Sudice 16. května 2009

Tak jako každý rok, probíhá v polovině měsíce května střelecký závod, O putovní pohár starosty obce Sudic. Letos to byl již pátý tedy jubilejní ročník.

Počasí sice moc nepřálo, ale atmosféru závodu to nepokazilo. Tak jako tradičně probíhá střelecký závod v kategoriích muži, ženy a junioři. Vzhledem k tomu, že v tento den probíhaly v okrese Opava střelecké závody, a to okresní přebor v Opavě zúčastnilo se našeho závodu méně závodníků.

Samotného zahájení závodu a rovněž slavnostního vyhodnocení spojeného s předáváním hodnotných cen se zúčastnil starosta obce Sudice pan Halfar, kterému touto cestou děkujeme. Průběh závodu a jeho atmosféra byla zachycena kamerou z CRTV. Ostatně můžete se na záběry podívat prostřednictvím odkazu: www.crtv.cz a samozřejmě i shlédnutím několika fotografií, které najdete pod tímto krátkým článečkem.

Výsledky nejlepších střelců, kdy se střílela libovolná malorážka 30 ran vleže na 50 metrů.

Kategorie :
MUŽI střelecký klub
1 místo Tesař David Darkovičky 288 bodů
2 místo Šedo Štefan Vítkovice 279 bodů
3 místo Paskuda Pavel Darkovičky 277 bodů
Kategorie :
ŽENY: střelecký klub
1 místo Vladařová Lenka Neplachovice 288 bodů
2 místo Kováčová Jana Karviná 279 bodů
3 místo Kořistková Petra Neplachovice 273 bodů
Kategorie :
JUNIOŘI : střelecký klub
1 místo Majvelder Ondřej Neplachovice 280 bodů
2 místo Holuba Patrik Bělá 229 bodů
3 místo David Jakub Bělá 222 bodů

Absolutním vítězem střeleckého závodu se stala Lenka Vladařová ze střeleckého klubu AVZO Neplachovice, která již podruhé zvítězila za sebou. Pokud se jí to podaří příští rok, tedy potřetí bude po několika letech první kdo vyhrál putovní pohár, který se již stává jeho vlastnictvím. Tímto vítězce gratulujeme a přejeme v příštím roce hodně desítek.

 

Skip to content