Oficiální stránky obce Sudice

Pohár starosty obce XIII

XIII. ročník střeleckých závodů O putovní pohár starosty obce Sudice, který se konal 13. 5. 2017 na střelnici v Sudicích

Tak jako v loňském roce, tak i letos bylo deštivé počasí. V pátek a v noci na sobotu pršelo a předpověď počasí nebyla zrovna optimistická. Vzhlíželi jsme s obavami k mrakům, které pluly nad střelnicí, aby z nich nezačalo pršet. Ale počasí se umoudřilo a samotný průběh závodu déšť nenarušil. Po desáté hodině vysvitlo sluníčko a bylo krásně.

Jak jsme již loni uváděli jako absolutní vítěz závodu byl Miroslav Kyčerka. Letos Miroslav zabojoval a píle se mu vyplatila. S počtem 291 nastřelených bodů se stal již podruhé vlastníkem, již druhého putovního poháru. Panu Kyčerkovi gratulujeme.

Co se týče samotné účasti střelců na letošních závodech, tak se dostavilo 15 střelců, kdy byla jedna závodnice v kategorii junioři, jedna závodnice v  kategorii ženy a zbývající závodníci v kategorii muži.

Zahájení a vyhodnocení závodu byl přítomen místostarosta obce pan Emil Josefus. Touto cestou mu děkujeme. Panu starostovi, který se omluvil děkujeme za poskytnutí upomínkových předmětů a cen. Rovněž touto cestou děkujeme panu Pečinkovi za pěkné ceny pro vítěze.

Průběh závodu je každoročně zaznamenán panem Pečinkou a je možno ho shlédnou ZDE. Ve spodní části článku bude na internetu umístěno pár fotografií.

Kategorie :
MUŽI střelecký klub
1 místo Miroslav Kyčerka Hlučín 291 bodů
2 místo Miroslav Palubják Huslenky 287 bodů
3 místo David Tesař Hlučín 282 bodů
Kategorie :
ŽENY: střelecký klub
1 místo Lenka Vladařová Neplachovice 279 bodů
2 místo
3 místo
Kategorie :
JUNIOŘI : střelecký klub
1 místo Lada Antalová Neplachovice 275 bodů
2 místo
3 místo

Všem, kteří uspěli gratulujeme a těšíme se na další závody. S pozdravem členové střeleckého klubu Sudice.

 

Skip to content