Oficiální stránky obce Sudice

V. ročník

O putovní pohár Memoriál René Vitáska Sudice - 18. září 2010

V letošním roce je velice špatné počasí. Neustále prší a uspořádat společenskou akci, aby vyšlo pěkné počasí k tomu musí být velké štěstí. A přece se povedlo. Na střelecké závody nám svítilo sluníčko.

V. Ročník střeleckého závodu Memoriál René Vitáska proběhl v sobotu dne 18. 9. 2010. Závody proběhly v dobré atmosféře, střelci si poměřili síly a vítězové si odnesli hodnotné ceny.

Letos jsme měli na závodě jednu raritku a sice, tu, že střelci, který se umístil na posledním místě byl předán diplom společně s finanční částkou ve výši startovného, takže byli všichni spokojení a nikdo nepřišel zkrátka.

Tak jako vždy celou atmosféru doladily steaky našeho Libora. Touto cestou mu děkujeme za jeho obětavost.

Vzhledem k zaneprázdněnosti kameramanů z ČRTV byl zaznamenán jen kousek průběhu závodu.

Zahájení závodu se zúčastnil starosta obce pan Halfar, který si na nás našel chvilku. Tímto mu touto cestou děkujeme. Samotného vyhodnocení a předání cen se zúčastnila matka Reného paní Vitásková, která předala ceny vítězům a které byla, tak jako každý rok předána kytice na hrob Renému. Touto cestou paní Vitáskové děkujeme, že si na nás našla chviličku a poctil nás svojí účastí.

Tak jako každé závody byl průběh závodu zachycen na několika fotografiích a jek jsem již předeslal rovněž filmovým záznamem. Fotografie najdete ve spodní části tohoto článku a samotné záběry můžete shlédnout prostřednictvím adresy : http://crtv.cz

Kategorie MUŽI :
Absolutní vítěz závodu 1 místo Šimek Lubomír Hlučín 253 bodů
2 místo Václavík Rudolf Píšť 251 bodů
3 místo Obrusník Josef Píšť 251 bodů
Kategorie ŽENY : 1 místo Václavíková Martina Píšť 218 bodů
2 místo Šimková Petra Hlučín 194 bodů
3 místo Novotná Věra Sudice 108 bodů

Absolutním vítězem střeleckého závodu se stal Lubomír Šimek, který získal poukaz pro 2 osoby na víkendový pobyt na hotelu Bahenec, blahopřejeme.

 

Skip to content