Oficiální stránky obce Sudice

XII. ročník

O putovní pohár René Vitáska, který se konal 16. září 2017 na střelnici v Sudicích

Uplynul zase rok a opět jsme se sešli na naší střelnici abychom porovnali zkušenosti a dovednosti ve střelbě z krátkých zbraní. Střílelo se 2 x 15 ran na vzdálenost 50 metrů.

Tak jako každoročně, tak i letos se zmiňujeme o počasí. Od začátku až do poloviny střeleckých závodů nám pršelo. Déšť se umoudřil až kolem poledne a na vyhodnocení výsledků a předání cen bylo příjemně.

Samotného závodu se zúčastnilo 29 střelců z toho 5 žen.

V letošním roce obhájil své loňské vítězství pan Jiří Popek, čímž se stal vlastníkem putovního poháru. Tímto mu srdečně gratulujeme.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat za naši organizaci panu místostarostovi Sudic, panu Emilu Josefusovi, že si udělal chviličku a společně s námi závody zahájil.

Rovněž děkujeme paní Vitáskové její vnučce s manželem a jejich dětem, že se opět mezi nás přišli podívat.

Děkujeme paní Vitáskové, která předala ceny těm nejúspěšnějším a rovněž předala absolutnímu vítězi závodu, panu Popkovi poukaz k víkendovému pobytu pro dvě osoby na hotelu Bahenec.

Každým rokem předávala paní Vitásková vítězi kategorie žen, kytici. V letošním roce udělala změnu, kdy vítězce, paní Šimkové předala krásný dort.

Paní Šimková se s námi na závěr o tento dort podělila, což si někteří nemohli vynachválit,  a tím byly střelecké závody příjemně ukončeny.

Smozřejmě děkujeme manželům Hardilovým za poskytnutí poukazu.

Letošní střelecký závod byl zase o něco veselejší, kdy si tři střelci mohli vylosovat poukaz v hodnotě 500,-- Kč k nákupu zboží v prodejně Kerberos Trade.

Touto cestou děkujeme manželům Šimkovým za poskytnutí těchto poukazů.

Pravnukovi paní Vitáskové děkujeme, že se zhostil vylosování těchto střelců.

Prostřednictvím tohoto článku děkujeme panu starostovi za upomínkové předměty na ceny a spolupráci při přípravě areálu na závody.

Aby těch veselejších změn nebylo málo, mohli střelci na letošních závodech začít užívat nové sociální zařízení WC, které bylo úspěšně zkolaudováno v polovině května letošního roku.

Tak jako vždy je ze závodů pořízeno několik fotografií a je pořízen kamerový záznam, který pořídil pan Pečinka.

Výsledky závodů :

 

Kategorie MUŽI: 1 místo Jiří Popek Orlová 278 bodů
2 místo Lubomír Šimek Suché Lazce 274 bodů
3 místo Tomáš Kalavský Hradec n. Moravicí 273bodů
Kategorie ŽENY : 1 místo Petra Šimková Suché Lazce 264 bodů
2 místo Kateřina Karásová Oostrava 251 bodů
3 místo Radka Bednářová Opava 126 bodů

Všem, kteří uspěli gratulujeme a těšíme se na další závody v roce 2018.

 

Skip to content