Oficiální stránky obce Sudice

XI. ročník

O putovní pohár Reného Vitáska, který se konal 17.9.2016 na střelnici v Sudicích

Tak jako každoročně se letos scházíme na střeleckých závodech, které připomínají památku našeho kamaráda. Letošní ročník se již překlenul do druhé desítky.

Letos konečně zvítězil střelec s jiným příjmením, než které se neustále objevovalo na prvním místě naší výsledkové listiny. A další potěšující zprávou je že se na stupních vítězů umístil i střelec z našeho klubu. Letošního závodu se zúčastnilo 32 střelců z toho 7 žen.

S ohledem na počasí v loňském roce se letos počasí moc nevyvedlo, protože několikrát v průběhu závodu popršelo. Vyhodnocení střeleckého závodu a předání cen jsme museli provést na naší chatě. Střelců bylo na tento prostor trošičku moc, ale myslím si, že jim to nevadilo, byli si tak trošku blíž.

Chtěl bych touto cestou poděkovat za naši organizaci panu starostovi Sudic, že si udělal chviličku a společně s námi závody zahájil. Rovněž děkujeme manželům Vitáskovým, kteří si udělali chviličku a poctili nás svojí návštěvou. Společně s nimi se na nás přijeli podívati jejich pravnuci, kteří se zhostili milého úkolu, předání cen těm nejlepším.

Prostřednictvím tohoto článku děkujeme panu starostovi za upomínkové předměty na ceny a spolupráci při údržbě areálu střelnice. Smozřejmě děkujeme manželům Hardilovým za poukaz na víkendový pobyt na hotelu Bahenec.

Vítězi přejeme krásný pobyt na hotelu.

Průběh závodu je zachycen na několika fotografiích, a samozřejmě je pořízen i kamerový záznam, který pořídil pan Pečinka :http://www.crtv.cz

Kategorie MUŽI :
1 místo Jiří Popek Orlová 275 bodů
2 místo Lubomír Šimek Suché Lazce 270 bodů
3 místo Pavel Hajduček Sudice 268 bodů
Kategorie ŽENY : 1 místo Petra Šimková Suché Lazce 257 bodů
2 místo Pavla Janečková Opava 248 bodů
3 místo Karasová Kateřina Opava 244 bodů

Všem, kteří uspěli gratulujeme a těšíme se na další závody v roce 2017.

 

Skip to content