Oficiální stránky obce Sudice

X. ročník

O putovní pohár Reného Vitáska, který se konal 19.9.2015 na střelnici v Sudicích

Letos se scházíme už po desáté na střeleckých závodech. Zavání to trochu nostalgií, ale skutečně, deset let není krátká doba od zahájení onoho memoriálu, kdy si všichni vzpomeneme na našeho kamaráda a člena naší organizace.

Samotný závod byl trošičku veselejší nebo spíše bohatější na ceny. Letos totiž získal absolutní vítěz nejen poukaz na dvoudenní víkendový pobyt na Vellness hotelu Bahenec, ale získal také krásný pohár, který zůstává v jeho vlastnictví. Ten putovní bude jeho pokut příští rok obhájí vítězství. Tento pohár věnovali rodiče Reného Vitáska k již uvedenému desátému ročníku.

Tak jako každým rokem je nedílnou součástí závodů pěkné počasí, které nám skutečně vyšlo.

Letos se na závody dostavilo o osm střelců méně než v minulém roce. Zřejmě to bylo zapříčiněno konáním dne NATO v Ostravě.

Chtěl bych touto cestou poděkovat paní Vitáskové, která nás poctila svou návštěvou a zhostila se předání cen, těm nejlepším. Rovněž děkuji manželům Hradilovým za poukaz na víkendový pobyt. Poděkování patří i panu starostovi, který přispěl upomínkovými cenami a výpomocí při přípravě areálu střelnice na závody.

I letos byl průběh střeleckého závodu zachycen na několika fotografiích, a samozřejmě je pořízen i kamerový záznam, který pořídil pan Pečinka :http://www.crtv.cz

Kategorie MUŽI :
1 místo Lubomír Šimek Suché Lazce 276 bodů
2 místo Jiří Popek Orlová 273 bodů
3 místo Roman Klemisch SSK Hradec n Moravicí 269 bodů
Kategorie ŽENY : 1 místo Petra Šimková Suché Lazce 266 bodů
2 místo Pavla Janečková Opava 237 bodů
3 místo Martina Václavíková AVZO Píšť 210 bodů

Všem, kteří uspěli gratulujeme a těšíme se na další závody

 

Skip to content