Oficiální stránky obce Sudice

Pohár starosty obce VII

VII. ročník střeleckých závodů O putovní pohár starosty obce Sudice 14. května 2011

Zase uplynul rok, jak ten čas neuvěřitelně letí, a opět jsme se sešli abychom porovnali své zkušenosti a dovednosti ve střelbě z dlouhých malorážek. Tak jako každý rok střílí se libovolná malorážka na vzdálenost 50 metrů, kdy musí střelec do terče umístit 2 x 15 ran. Letos se sešlo střelců v porovnání s minulým rokem o čtyři více z nichž jeden se rozhodl střelbu odložit na příští rok.

Tak jako každý rok probíhají střelecké závody v polovině měsíce května. Počasí v porovnání s loňskem bylo velice hezké svítilo sluníčko. Všichni a nejen střelci si krásné počasí užívali a samozřejmě k pohodě přispěly i Liborovy steaky a samozřejmě, tak jako loni i letos děkujeme za jeho obětavost.

Průběh střeleckých závodů byl tak jako pokaždé zaznamenáván panem Pečinkou, redaktorem ČRTV. S ním byl na závodech přítomen i jeho kolega, který se střeleckého závodu zúčastnil.

Zahájení a rovněž vyhodnocení závodu se zúčastnil místostarosta obce pan Emil Josefus, který si na nás našel chvilku. Tímto mu touto cestou děkujeme.

Jak již bylo uvedeno v předešlých odstavcích tohoto malého článku celý průběh závodů byl zachycen jak fotoaparátem tak kamerou ČRTV. Fotografie najdete ve spodní části tohoto článku a samotné záběry můžete shlédnout prostřednictvím adresy : www.crtv.cz

Kategorie :
MUŽI střelecký klub
1 místo Graběc Vlastimil Orlová Lazy 292 bodů
2 místo Kyčera Miroslav Darkovičky 290 bodů
3 místo Tesař David SSK Hlučín 287 bodů
Kategorie :
ŽENY: střelecký klub
1 místo Vladařová Lenka Neplachovice 292 bodů
2 místo Grabcová Gabriela Orlová lazy 254 bodů
3 místo Michnová Miloslava Orlová Lazy 245 bodů
Kategorie :
JUNIOŘI : střelecký klub
1 místo Strážnický Pavel SSK Vítkovice 278 bodů
2 místo Rygel Marek Neplachovice 268 bodů
3 místo Zemánek Martin SSK Vítkovice 260 bodů

Absolutním vítězem střeleckého závodu se stala Lenka Vladařová ze střeleckého klubu AVZO Neplachovice. V roce 2008 a 2009 závody vyhrála ale v roce 2010 se jí nepodařilo vyhrát po třetí, čímž by získala putovní pohár, který je třeba třikrát obhájit. Je vidět, že je to bojovnice, protože se letos opět ukázala, že se jen tak nevzdá a výsledek 292 bodů je toho důkazem. Letos se tedy stala absolutním vítězem k čemuž jí blahopřejeme a doufáme, že se jí to následujících letech konečně podaří.

 

Skip to content