Nový projekt „MALTA-IN Zahraniční stáže pro mládež“

12. 12. 2023

Projekt „MALTA-IN Zahraniční stáže pro mládež“ je realizován od prosince 2023 INNOFUND nadačním fondem.

Projektu má za cíl podporu mladých ve věku 15-30 let, kteří nejsou v okamžiku vstupu do projektu v zaměstnání, vzdělávání nebo odborné přípravě. Projekt umožní až 20-ti osobám absolvování vzdělávacích a motivačních aktivit – jazyková příprava, multikulturní trénink, finanční gramotnost, kurzy šité na míru pro přípravu na zahraniční stáže ve Španělsku. Následně 10-ti osobám zajistí 2-měsíční zahraniční stáž na Maltě u vybraných zaměstnavatelů. Po jejich návratu proběhne poradenství a intenzivní následná podpora cílové skupiny pro vstup na trh práce nebo do dalšího vzdělávání či odborné přípravy.

Last modified: 12. 12. 2023