Oldtimer Parade – Spanilá vyjížďka 14.8.2021

21. 6. 2021

Dovolte abychom Vás informovali, že v sobotu dne 14.8.2021 ve 14.00 hod. do 16.00 hodin bude v rámci akce Oldtimer parade – Spanilá vyjížďka projíždět Vaším městem či obcí kolona zajímavých historických vozidel, motorek za doprovodu hasičských vozidel a policie. Tuto Veteránskou Jízdu věnujeme všem záchranným složkám, je to poděkování za jejich nasazení v této nelehké době. Akce proběhne za běžného silničního provozu a nevyžaduje žádná zvláštní opatření nebo uzavírky. Věříme, že možnost zhlédnout za jízdy zajímavá historická vozidla a motorek bude vítaným zpestřením sobotního odpoledne pro Vás a ostatní obyvatelé Vaši obce či města.

Organizační plán:

• Zahájení začíná ve 14.00 hod. ul. Tyršová ( areál Mezivodky ) Kravaře
  • Trasa povede přes: Velké Hoštice, Chlebičov, Služovice, Hněvošice, Sudice, Rohov, Strahovice, Chuchelna a konečná je Píšť u koupaliště, kde kolona aut zastaví.

Tuto akci pořádá AMC Kravaře
Předseda spolku L. Rinka