Informace pro pečující o osoby po cévní mozkové příhodě (CPM)

26. 2. 2021

Informace pro pečující o osoby po cévní mozkové příhodě (CPM)

Pro osoby poskytující péči osobám po cévní mozkové příhodě poskytuje web https://www.cmp-radce.cz/ prostor pro sdílení informací a zkušeností lidí v podobné situaci. Tvůrci věří, že tento web se stane místem pro lidský dialog, sdílení pocitů, obav, starostí nebo radostí a praktických zkušeností, nebo pomůže jen fakt, kdy pečující budou vědět, že v nelehké životní situaci nejsou úplně sami.

Pod záštitou Moravskoslezského kraje byly vypracovány anonymní on-line dotazníky pro neformální pečující osoby, které pečují nebo v minulosti pečovaly o blízké po cévní mozkové příhodě.

V případě, že s péčí o tyto osoby máte osobní zkušenost, žádáme Vás o vyplnění dotazníku.

Dotazníky naleznete na odkazech:

Dotazník má dvě varianty – první zohledňuje současnou péči, druhý péči v minulosti:

Pro pečující o blízké po cévní mozkové příhodě – pečuji v současné době

DOTAZNÍK ZDE

Pro pečující o blízké po cévní mozkové příhodě v minulosti – již nepečuji

DOTAZNÍK ZDE

Dotazníky poslouží ke zlepšení informovanosti pečujících v období akutní i dlouhodobé péče o blízkého po cévní mozkové příhodě.

Dotazníky budou aktivní do konce března 2021

Informace pro pečující o osoby po cévní mozkové příhodě (CPM).pdf

Last modified: 26. 2. 2021