SmVaK Ostrava – odečty vodoměrů

12. 5. 2020

Společnost VodoTech, která provádí prostřednictvím online terminálů fyzické odečty vodoměrů pro SmVaK Ostrava především v okresech Nový Jičín, Opava, Karviná, Frýdek-Místek a v okrajových částech okresu Ostrava, od 4. května opět fyzicky odečítá stavy vodoměrů v domácnostech. Vše pochopitelně za dodržování přísných hygienických a bezpečnostních pravidel (roušky, rukavice, rozestupy…).

Pokud si odběratel návštěvu své nemovitosti z důvodu obavy před šířením nákazy nového typu koronaviru nepřeje, zaměstnanec pouze vhodí korespondenční lístek do schránky s výzvou k nahlášení stavu. Odběratel také může nahlásit stav vodoměru sám přímo danému zaměstnanci.

Oceníme, když budete o této skutečnosti informovat obyvatele u Vás, aby nebyli překvapeni, když u nich naši odečítači zazvoní

Last modified: 12. 5. 2020