Žádost o „OŠETŘOVNÉ“ pro OSVČ – informace

1. 4. 2020

Žádost o „OŠETŘOVNÉ“ pro OSVČ včetně všech příloh, které najdete na stránkách Ministerstva průmyslu a obchodu www.mpo.cz, lze podat od 1.4.2020 :

• do datové schránky města Kravaře iv5bfnz
  • e-mailem s elektronickým podpisem na el. podatelnu úřadu posta@kravare.cz
  • poštou na adresu: Městský úřad Kravaře, živnostenský úřad, Náměstí 405/43, 747 21 Kravaře
  • nebo v nezbytných případech osobním doručením na podatelnu v přízemí Městského úřadu v Kravařích, Náměstí 43, v úřední hodiny:

pondělí 8,00 – 11,00 hodin a ve středu 14,00 – 17,00 hodin

Živnostenský úřad prosí OSVČ o trpělivost v podávání svých žádostí a vyčkání zveřejnění formulářů na stránkách Ministerstva průmyslu a obchodu.

Ošetřovné pro OSVČ bude ve výši 424, -Kč za den. Bude možné ho čerpat po celou dobu, co bude platit mimořádné opatření. Žádosti budou podávány za každý kalendářní měsíc a vypláceny na svůj účet, který bude uveden v žádosti.

Žádosti, které nebudou splňovat ministerstvem stanovené náležitosti, nemohou být kladně vyřízeny, proto Vám doporučujeme důsledné vyplňování formulářů včetně příloh žádosti.

Last modified: 1. 4. 2020